Szkice własne:D

Moderatorzy: RattyAdalan, Moderator

Re: Szkice własne:D

Postprzez Ariaelfika » niedziela, 29 kwi 2012, 21:52

Mam bloga... wpisz sobie w google szkicować każdy może i powinno wyskoczyć;p
ale w sumie nie ma tam nic nowego co będzie tu. dawno nie szkicowałam.. brak czasu:)

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Ariaelfika
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 27 kwi 2012, 15:49

Postprzez » niedziela, 29 kwi 2012, 21:52

 

Re: Szkice własne:D

Postprzez KMCK » poniedziałek, 30 kwi 2012, 07:05

No proszę, serca są rewelacyjne. Te z różą to chyba pomysł ściągnięty skądś, ale pewny nie jestem, mimo to wykonanie własne i ładne.
"Dawne marzenia to były dobre marzenia i choć się nie spełniły to cieszę się, że je miałem" C. Eastwood
Avatar użytkownika
KMCK
Moderator
 
Posty: 60
Dołączył(a): piątek, 27 kwi 2012, 17:57
Lokalizacja: Police zach-pom

Re: Szkice własne:D

Postprzez Ariaelfika » poniedziałek, 30 kwi 2012, 17:41

Założyłam bloga . Szkice własne i powinno wyskoczyć w Google. na końcu podam kilka linków do moich blogów. Tam może każdy pojmie jak bardzo uwielbiam czary mangę anime i elfy:D

W 3 gimnazjum startowałam w konkursie poetyckim z wierszami moimi które dodałam w linku poezja. A jeśli chodzi o szkice to na tym samym konkursie w kategorii sztuka wystawiłam szkice młodej pary. Szkic wyszedł mi przepięknie, ale do tej pory szkicu nie odzyskałam:(
Avatar użytkownika
Ariaelfika
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 27 kwi 2012, 15:49

Re: Szkice własne:D

Postprzez Ariaelfika » poniedziałek, 30 kwi 2012, 17:56

Owszem pomysł z różą ściągnęłam z obrazka na którym był elf i miał widoczne duże serce a w dłoni trzymał róże:) tak jakoś to połączyłam:)
Avatar użytkownika
Ariaelfika
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 27 kwi 2012, 15:49

Re: Szkice własne:D

Postprzez Pilar » sobota, 5 maja 2012, 08:43

Owszem pomysł z różą ściągnęłam z obrazka na którym był elf i miał widoczne duże serce a w dłoni trzymał róże:) tak jakoś to połączyłam:)

Właśnie to serduszko podoba mi się najbardziej. Szlifuj swoje szkice. Ja bym trochę je jeszcze poprawiła, ale już na początek jest dobrze :) Portrety - bardzo ciężki orzech do zgryzienia. Ja mam coś takiego, ze kiedy kogoś maluję - czy na płótnie, czy kartce - postarzam o całe cztery lata :lol: Pozdrawiam Pilar
Avatar użytkownika
Pilar
Redaktor
 
Posty: 53
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 09:11

Re: Szkice własne:D

Postprzez Malinaaa » wtorek, 8 maja 2012, 10:17

Serca przepiękne .. :)

Co do Elficy (?) .. coś ma z głową chyba nie tak ;D

Pracuj, pracuj, masz talent :)
"Zawsze patrz na świat tak, jakbyś oglądał go pierwszy raz"
Avatar użytkownika
Malinaaa
Redaktor
 
Posty: 54
Dołączył(a): niedziela, 6 maja 2012, 18:13
Lokalizacja: Bytom

Re: Szkice własne:D

Postprzez Ariaelfika » wtorek, 8 maja 2012, 19:22

,,Co do Elficy" Co masz na myśli?
Avatar użytkownika
Ariaelfika
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 27 kwi 2012, 15:49

Re: Szkice własne:D

Postprzez Malinaaa » środa, 9 maja 2012, 12:42

Chodzi mi o rysunek "Ona" .. ja się nie znam, ale chyba ma troszeczkę rozciągniętą głowę :) Chyba, że tak ma być, to przepraszam :)
"Zawsze patrz na świat tak, jakbyś oglądał go pierwszy raz"
Avatar użytkownika
Malinaaa
Redaktor
 
Posty: 54
Dołączył(a): niedziela, 6 maja 2012, 18:13
Lokalizacja: Bytom

Re: Szkice własne:D

Postprzez Pilar » czwartek, 10 maja 2012, 17:55

Malinaaa napisał(a):Chodzi mi o rysunek "Ona" .. ja się nie znam, ale chyba ma troszeczkę rozciągniętą głowę :) Chyba, że tak ma być, to przepraszam :)


Rysowanie twarzy to najcięższa sprawa przy rysowaniu postaci. Malując dla przyjemności, nie używając matematyki, trzeba się nieźle napocić. Owa matematyka to podzielenie sobie twarzy na sektory. Zaczynamy od prostokąta i kolejno dzielimy go dodając poszczególne elementy oczy to spłaszczone koła itp. W jednym poście nie opisze tego dokładnie. Pozwólcie, że przygotuję bardziej obszerny materiał i wkrótce naświetlę sprawę :wink: Tak samo jest przy malowaniu koni, rąk itp.
Avatar użytkownika
Pilar
Redaktor
 
Posty: 53
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 09:11


Postprzez » wtorek, 29 sie 2017, 02:55

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Malarstwo, Szkice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron