Coś o mnie :D

Moderator: Moderator

Coś o mnie :D

Postprzez Wieczna1995 » poniedziałek, 30 kwi 2012, 09:50

Zacznę od tego, że mam bardzo, ale to bardzo dużo zainteresowań. Nie umiem ich chyba nawet policzyć :D
Kocham zwierzęta :) Wszystkie :) A z tych domowych to psy i koty, oraz konie :)
W moim domu mieszka pewna czarna i słodka wariatka - kotka o imieniu Ami :)
Kocham oglądać wschody i zachody słońca :) Kocham słuchać muzyki - właściwie to wszystkie rodzaje, oprócz niektórych piosenek metalu.
Uwielbiam jeździć na rowerze. Lubię biegać wieczorem. Uwielbiam spacery w ulewie i ogólnie spacery po lesie, czy parku :)
Lubię śpiewać (fałszuję, jeśli o tym mowa, i to bardzo). Kiedyś próbowałam napisać własną piosenkę, ale niezbyt mi wyszło.
Rysuję już od jakiegoś czasu. Od roku zaczęłam szkicować konie i różne inne stworzenia.
Czasem fotografuję :)
Jestem molem książkowym. Moimi ulubionymi autorami są m.in.: Andrzej Pilipiuk, Andrzej Ziemiański, Kristin Cast, Christopher Paolini i inni zagraniczni autorzy.
Piszę wiersze od 12 roku życia :) Moje wiersze są moimi skarbami, i nie wiem co bym bez nich zrobiła.
Cieszę się, że jestem młodą poetką :D Przez moje utwory mogę wylewać negatywne emocje, które skumulowały się niepotrzebnie w mojej psychice :)
Czasem ludzie proszą mnie, aby pisała dla nich wiersze. Głównie o miłości. Ot, choćby na przeproszenie za popełnione błędy :)
Zaskakuje mnie to, że potrafię się wczuć w tą osobę i opisać cały ból.. Nie wiem jak to jest, ale potrafię pisać poezję na zawołanie.


I to chyba na razie tyle o moich zainteresowaniach i troszkę o mnie :)
< - words was created to be quiet, because there's no words between young people, who fall in love - >
Avatar użytkownika
Wieczna1995
 
Posty: 85
Dołączył(a): sobota, 28 kwi 2012, 10:05
Lokalizacja: Białystok

Postprzez » poniedziałek, 30 kwi 2012, 09:50

 

Re: Coś o mnie :D

Postprzez RattyAdalan » środa, 2 maja 2012, 20:08

Wieczna1995 napisał(a):Zacznę od tego, że mam bardzo, ale to bardzo dużo zainteresowań. Nie umiem ich chyba nawet policzyć :D
Kocham zwierzęta :) Wszystkie :) A z tych domowych to psy i koty, oraz konie :)
W moim domu mieszka pewna czarna i słodka wariatka - kotka o imieniu Ami :)
Kocham oglądać wschody i zachody słońca :) Kocham słuchać muzyki - właściwie to wszystkie rodzaje, oprócz niektórych piosenek metalu.
Uwielbiam jeździć na rowerze. Lubię biegać wieczorem. Uwielbiam spacery w ulewie i ogólnie spacery po lesie, czy parku :)
Lubię śpiewać (fałszuję, jeśli o tym mowa, i to bardzo). Kiedyś próbowałam napisać własną piosenkę, ale niezbyt mi wyszło.
Rysuję już od jakiegoś czasu. Od roku zaczęłam szkicować konie i różne inne stworzenia.
Czasem fotografuję :)
Jestem molem książkowym. Moimi ulubionymi autorami są m.in.: Andrzej Pilipiuk, Andrzej Ziemiański, Kristin Cast, Christopher Paolini i inni zagraniczni autorzy.
Piszę wiersze od 12 roku życia :) Moje wiersze są moimi skarbami, i nie wiem co bym bez nich zrobiła.
Cieszę się, że jestem młodą poetką :D Przez moje utwory mogę wylewać negatywne emocje, które skumulowały się niepotrzebnie w mojej psychice :)
Czasem ludzie proszą mnie, aby pisała dla nich wiersze. Głównie o miłości. Ot, choćby na przeproszenie za popełnione błędy :)
Zaskakuje mnie to, że potrafię się wczuć w tą osobę i opisać cały ból.. Nie wiem jak to jest, ale potrafię pisać poezję na zawołanie.


I to chyba na razie tyle o moich zainteresowaniach i troszkę o mnie :)







No, przyznam, że ciekawa z Ciebie osóbka. Też jestem molem książkowym, mamy podobne upodobania. Co do poezji i wczuwania, nie dziw się, prawdziwy poeta, czuje świat całym sobą i potrafi zagrać każdą rolę. Poezja jest jego sercem, dusza i umysłem. Obezwładnia go całego, ale to całkiem miłe i korzystne zniewolenie. Cieszę się, że mogę gościć Cię na forum.

Pozdrawiam R.A.
"Cokolwiek ludzki umysł może wyobrazić, człowiek może osiągnąć." Clement Stone
Avatar użytkownika
RattyAdalan
Redaktor
 
Posty: 49
Dołączył(a): sobota, 28 kwi 2012, 14:31
Lokalizacja: Szczecin

Re: Coś o mnie :D

Postprzez Wieczna1995 » środa, 2 maja 2012, 20:24

dziękuję za miłe słowa :)
także bardzo się cieszę, mogłam się znaleźć w tym zacnym gronie poetów :D
mam nadzieję, że będę tutaj miło spędzać czas:)

pozdrawiam :)
< - words was created to be quiet, because there's no words between young people, who fall in love - >
Avatar użytkownika
Wieczna1995
 
Posty: 85
Dołączył(a): sobota, 28 kwi 2012, 10:05
Lokalizacja: Białystok

Postprzez » środa, 2 maja 2012, 20:24

 


Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron