Fotowoltaika

Moderator: Moderator

Fotowoltaika

Postprzez Maliniak » środa, 19 sie 2020, 08:05

Witam wszystkich użytkowników tego forum bardzo serdecznie! Tym razem przychodzę, do was z zupełnie nowym tematem. Otóż ostatnio rozmawiałem z kolegą z pracy i on podrzucił mi temat energii ze słońca. Mówi, że sam ma panele fotowoltaiczne u siebie w domu i to naprawdę dobra inwestycja. Przyznam szczerze, że tak mnie zainteresował, iż sam zaciekawiłem się tym tematem. Teraz pojawia się moje pytanie skierowane do was. Czy ktoś z was korzysta z takiej technologii u siebie w domu? Nie powiem, jestem bardzo ciekawy wszystkich informacji, bo w niedalekiej przyszłości chciałbym zainwestować w taką technologię. Myślę, że świetnie uzupełniłaby moje nowoczesne domostwo. Kolejne pytanie, to z pomocy, jakich firm korzystaliście przy realizacji swoich pomysłów? Ja już też trochę szukałem i na razie najbardziej do mnie przemawia oferta od https://www.hewalex.pl/ tego przedsiębiorstwa. Mają spore doświadczenie. Korzystaliście już może z ich usług? Dzięki za pomoc i wszystkie informacje. Pozdrawiam was!
Maliniak

Postprzez » środa, 19 sie 2020, 08:05

Re: Fotowoltaika

Postprzez Kimura » wtorek, 24 lis 2020, 23:15

Mailiniak, ja mam w zamiarze montaż paneli fotowoltaicznych. Obawiałam się kosztów ale dowiedziałam się, że mogę otrzymać dofinansowanie a więc jedynie oszczędność mnie czeka, a wierz mi za prąd naprawdę dużo płacę, bo i terma elektryczna w domu i kuchenka, plus oświetlenie oraz mnóstwo drobnych sprzętów. Przeczytałam też ciekawy poradnik na stronie https://el-sun.pl/fotowoltaika/fotowoltaika-dla-domu dzięki któremu zyskałam pewność, że to będzie dobra inwestycja jak również dowiedziałam się, iż to, że mój dach jest ukośny nie stanowi żadnej przeszkody.
Kimura

Re: Fotowoltaika

Postprzez syrenka » wtorek, 23 lut 2021, 19:20

Uważam, że warto postawić na takie rozwiązania. Ja nawet ostatnio dowiedziałam się również o firmie Respect Energy, która oferuje nawet dostawę prądu z odnawialnych źródeł. Też warto dokładnie zapoznać się z ich ofertą, która ponoć jest naprawdę atrakcyjna.
syrenka

Postprzez » wtorek, 23 lut 2021, 19:20

Powrót do Hobby