Centrum medyczne

Moderator: Moderator

Centrum medyczne

Postprzez deborah » czwartek, 23 lip 2020, 11:58

Cześć, gdzie wykonujecie badania diagnostyczne Kraków? Jakieś sprawdzone centrum medyczne?
deborah
 
Posty: 548
Dołączył(a): wtorek, 21 lip 2020, 09:12

Postprzez » czwartek, 23 lip 2020, 11:58

 

Re: Centrum medyczne

Postprzez Maliniak » wtorek, 15 gru 2020, 09:59

Skoro już jesteśmy w temacie zdrowia, to i ja dodam coś od siebie. Słyszeliście o problemie, jakim jest ucho pływaka? Pewnie niektórzy słyszeli, ale myślę, że wciąż wielu osobom to hasło nic nie mówi. Co tam daleko sięgać, sam jeszcze jakiś czas temu nie posiadałem stosownej wiedzy. Na szczęście, miałem okazję rozmawiać z koleżanką z pracy, która mi nakreśliła ten temat. Co więcej, zarekomendowała mi rewelacyjny artykuł opisujący to zagadnienie ze szczegółami. O czym w tym momencie mówię? Otóż mam na myśli dokładnie ten https://www.fonix.pl/bol-uszu/ucho-plywaka materiał. Warto do niego zajrzeć i dowiedzieć się nowych informacji o uchu pływaka. Wspomnę wam w tym miejscu tylko, że jest to dolegliwość związana z długotrwałym narażeniem ucha na wodę, lub po prostu wilgoć. Gdybyście byli ciekawi większej ilości informacji na ten temat, to polecam zerknąć do omawianego wpisu. Znajdziecie tam znacznie więcej interesujących wiadomości dotyczących wspomnianego przeze mnie tematu. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia!
Maliniak
 
Posty: 34
Dołączył(a): środa, 22 sty 2020, 13:06

Postprzez » wtorek, 15 gru 2020, 09:59

 


Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron