grzejnik energooszczędny

Moderator: Moderator

grzejnik energooszczędny

Postprzez magdap » piątek, 17 lip 2020, 08:50

Dzień dobry, jaki grzejnik energooszczędny polecacie? Zależy mi na urządzeniu, które posiadać będzie wiele przydatnych funkcji :)
magdap

Postprzez » piątek, 17 lip 2020, 08:50

Re: grzejnik energooszczędny

Postprzez Maliniak » piątek, 23 paź 2020, 11:38

Moja droga przed takim zakupem grzejnika, dobrze byłoby wykonać odpowiednie pomiary temperatury. Tylko że do tego potrzebne są przyrządy pomiarowe. Myślę, że mogłyby ci się takie urządzenia przydać. Jeżeli postanowiłabyś w coś takiego się wyposażyć, to zerknij sobie w wolnej chwili na ofertę pod tym https://www.test-therm.pl/ internetowym adresem. Jeżeli chodzi o wszelakie mierniki i czujniki temperatury, to jest u nich, z czego wybierać. Sam ostatnio byłem zadziwiony, jakie to teraz są urządzenia dostępne na rynku. Jeszcze jak zaczynałem karierę w branży, to nie było takich wynalazków. No nic, lata lecą, a technologia idzie do przodu. Wracając jednak do sedna, dzięki takiemu przyrządowi będziesz mogła także ocenić działanie swojego nowego grzejnika. Jak widzisz, takie urządzenia mogą się naprawdę przydać. Jakbyś coś już wybrała, to napisz w odpowiedzi poniżej, co to jest. Jestem ciekawy, co zwróciło twoją uwagę. Pozdrawiam i mam nadzieję, że będziesz zadowolona z pomiarów, no i oczywiście samego grzejnika.
Maliniak

Postprzez » piątek, 23 paź 2020, 11:38

Powrót do Hobby