fotoodmładzanie Łódź

Moderator: Moderator

fotoodmładzanie Łódź

Postprzez Blubell » poniedziałek, 27 lip 2020, 12:21

fotoodmładzanie Łódź

Fotoodmładzanie skóry metodą T3 przynosi efekty podobne do dermabrazji czy peelingów chemicznych, ale jest metodą nieablacyjną, czyli efekt uzyskujemy bez złuszczania naskórka. Energia lasera pochłaniana jest przez hemoglobinę – barwnik krwi. Podczas zabiegu częściowo zostają obkurczone drobne naczynka krwionośne. Zabieg ten ma głównie na celu przebudowę nowych włókien kolagenowych, usunięcie drobnych zmarszczek, spłycenie rozszerzonych porów, odnowę unaczynienia skóry, wygładzenie, a także rozjaśnienie skóry.
Blubell

Postprzez » poniedziałek, 27 lip 2020, 12:21

Re: fotoodmładzanie Łódź

Postprzez Maliniak » środa, 24 lut 2021, 07:40

Przyznam, że czytałem o kosmetycznych trendach na 2021 rok, ale o tym co mówisz, to jeszcze nie miałem okazji słyszeć. Z tego, co czytałem to teraz w modzie będą dolphin skin i naturalne kosmetyki. Takie informacje przynajmniej znalazłem w tym https://www.ezebra.pl/pl/blog/trendy-2021-kosmetyczne-przewidywania-1611757051.html miejscu. Będę musiał jeszcze poczytać, o tym co mówiłaś. Może od razu opowiesz coś więcej? Chętnie się dowiem, bo bardzo lubię takie tematy. Dzięki za informację i pozdrawiam!
Maliniak

Postprzez » środa, 24 lut 2021, 07:40

Powrót do Uroda